Topic: Jakie macie okna garażowe wymiary?

Zrobiła się calkiem obsuwa. Teraz trzeba na szybko poogarniać. No i nie mam pojecia jakie okna garażowe zamówić. O jakich wymiarach będą ok.?

Re: Jakie macie okna garażowe wymiary?

Możesz w zasadzie zamówić każde okna ale zazwyczaj przeciez okienko w garażu masz nieduże. A nie na pol drzwi tongue

Przydaja się w garażu na bank okna garażowe wymiary  przykładowe możesz sprawdzi tu http://www.erna.pl/produkty/ Oni robia okna do bram garażowych z poliwęglanu. Bo to jest producent okien. W tym przypadku i tak masz trwałe okna a jednoczesnie lekkie i wytrzymałe. Wg mnie warto zobaczyc a ja tez mam zamiar u nich zamowic. Ale najpierw musze ogarnąć drzwi tongue

Poliwęglan to nic innego jak sztuczne tworzywo ale teraz coraz wiecej korzysta się z plastiku bo jednak niema co ukrywac ale z tego można rozne bajery robic większość codziennych rzeczy można z plastiku zrobic.

Poliwęglan to jest specjalny rodzaj plastiku. A ta firma co ja podawałem linka to ona zajmuje się w ogóle różnymi rzeczami nie tylko oknami do bram garażowych bo ona produkuje to co można zrobic z tworzyw termoplastycznych i tylko kwestia ugadania co maja stworzyc

Możesz kupic zreszta kupic sam wkład do ramek i wtedy montowac. Ale jak nie masz akcesoriow to lipa. To koniecznie je zamów tongue

Teraz jest nie jeden producent okien do bram garażowych no i niema się co dziwic ze jest w czym wybierac.