Topic: Gdzie dostanę rolety do okien dachowych w Poznaniu?

Witam. Szukam rolet do pokoi na na poddaszu, czyli do okien dachowych. Myślałem na początku, że w takich oknach eolety nie będą potrzebne dlatego zredygnowałem z zakładania tam olet zewnętrznych, które założyłem w oknach w całym domu. Okazało się jednak, że słońce przed południem uniemożliwia pracę przy komputerze w tym pokoju i muszę pomyśleć o jakims rozwiazaniu... Co polecacie w przypadku okien dachowych?

Re: Gdzie dostanę rolety do okien dachowych w Poznaniu?

Witaj. Jest taki sklep jak https://sundeco.com.pl/PL-H29/rolety-dachowe.html, w którym rok temu kupiłem okna dachowe. Do okien dachowych należy wybrać odpowiedni, specjalny wzór żaluzji czy tam rolet. Powyżej wrzucilem link do zakładki, w której znajdziesz właśnie rolety do okien dachowych  w Poznaniu to chyba jedyna firma, która przychodzi mi do głowy wink Pozdrawiam!

Cześć! Też polecam Sundeco! Kupiłem tam rolety dachowe z systemem Multistop, dzieki czemu roletę można zatrzymać w każdej pozycji, poza tym w sklepie tym jest ogromny wybór tkanin. Niektóre są takie, które zapewniaja 100 % zaciemnienia. Warto wybrac rolety, które odbijają światło, to ważne w pomieszczeniach na poddaszu. bardzo polecam.

O, dzięki! A jak odbywa się montaż takich rolet?

To zależy od producenta. Sklep , ktory Ci polecam jest o tyle fajny, ze w cenie zakupu zapewniaja tez montaz bezpłatny w odległości max 25 km od poznania. Generalnie obsługa sklepu bardzo fachowa, można liczyć na ogromną pomoc w przypadku wielkiego niezdecydowania, jak to było u mnie big_smile Pozdrawiam!