Topic: Billboard sponsorski w Łodzi – gdzie mogę stworzyć?

Witam! Chciałbym sobie stworzyć bilboard sponsorski wink chcę wypromować swoją markę Może ktoś mi polecić firmę, gdzie to ogarną w Łodzi?

Re: Billboard sponsorski w Łodzi – gdzie mogę stworzyć?

Ale to jest co dokładnie, billboard na budynku z promocją??

nie! Billboard sponsorski to krótki film reklamowy, który głównie służy promocji marki, efektywnej promocji i ogólnie budowania wizerunku przedsiębiorstwa… w naszym polskim prawie nie może trwać dłużej niż  8 sekund. No chyba, że jest więcej sponsorów.

Ja korzystałem z usług super firmy u której też możesz zamówić billboard sponsorski w Łodzi wink posiadają naprawdę spore doświadczenie i współpracowali m.in. z TVP, Polsat, Tvn… są na bieżąco z każdym prawnym aspektem i na pewno podpowiedzą ci jak stworzyć najlepszą reklamę pod swoją firmę. Tutaj znajdziesz http://woodpeckermp.pl/billboardy-sponsorskie/ wszelkie potrzebne dane do kontaktu itp. myślę, że będziesz bardzo zadowolony z ich usług!

No proszę, też nie wiedziałem, że istnieje takie coś jak billboard sponsorki, ale warto wiedzieć, że są takie oryginalne i fajne sposoby na promocje marki wink

ta firma o której piszecie zdecydowanie należy do czołówki w Polsce, jeśli chodzi o tworzenie unikatowych i świetnych reklam i nie tylko. Moja znajoma tworzyła u nich film korporacyjny i świetnie prezentuje się u niej na stronie  głownej. Reklama dźwignią handlu, nie od dziś wiadomo big_smile