Topic: Potrzebny mi samochód zastepczy na czas naprawy, co robić?

Witam. Potrzebuję samochodu zastępczego na czas naprawy ale z tego co się oreintuję to żeby uzyskać zwrot kosztów wynajmu od sprawcy kolizji to chyba muszę jakoś inaczej to załatwić. Kto ma doświadczenie i się nim podzieli? Będę zobowiązany.

Re: Potrzebny mi samochód zastepczy na czas naprawy, co robić?

Zadzwoń do Auto-Polonia.eu, bo oprócz normalnego wypożyczania samochodów oferują auta zastępcze i powiedzą co i jak zrobić żeby mieć podstawę do żądania zwrotu kosztów od sprawcy kolizji. Poważne są te uszkodzenia?

Nie poważne ale nie mogę znaleźć tej strony. Podasz link?

Nie ma sprawy. Masz tam od razu wszystkie informacje odnośnie samochodów zastepczych i kiedy przysluguje ci zwrot kosztów. Samochody mają dobre i porządne wiec z wyborem nie bedzieszmialzadnego problemu tak jak z uzytkowaniem.

Korzystałam z wypozyczalni w zeszłe wakacje i bardzo byłam zadowolona z samochodu. Bardzo wygodny, ekonomiczny i zadbany. Obawiałam się że może nas spotka jakaś awaria i staniemy w szczerym polu ale bezpiecznie i szybko przywiózł nas na miejsce i z powrotem także duży plus dla wypożyczalni. Pozdrawiam.

Super, o to własnie mi chodziło. Dziekuję bardzo i pozdrawiam a temat do zamknięcia. jakby ktoś był w podobnej sytuacji co ja to wypożyczalnia naprawdę jest bardzo pomocna i uwazam ze warto siezdecydowac.