Topic: Gabinet psychologiczny na sensownym poziomie w Olsztynie?

Tak jak w temacie posta rozglądam się za godnym zaufania psychologiem, z doświadczeniem. Nie chodzi o jakąś bardzo konkretną formę terapii ale bardziej o rozmowę na kilka trudnych tematów z którymi sobie średnio radzę a rozmowy z kumplami przy piwie pomagają tylko na moment... Kojarzycie jakiegoś speca?

Re: Gabinet psychologiczny na sensownym poziomie w Olsztynie?

Speca nie kojarzę ale znam klimaty o których piszesz... Z tym że akurat mi kumple i piwo w takich trudnych sytuacjach pomagają. To rzecz jasna są sprawy bardzo indywidualne więc szanuję w pełni Twoje podejście smile

Według mnie możesz zainteresować się tym specjalistą http://www.olsztynpsycholog.pl/o-mnie/. Od pewnego czasu zbiera pozytywne opinie. Także jak musi pomóc dobry psycholog Olsztyn daje możliwości. Umów się na wizytę i sprawdzisz czy chodziło Ci właśnie o coś takiego.

Dokładnie, najlepiej pójść i się przekonać. Nie z każdym terapeutą udaje się znaleźć odpowiedni kontakt a to ma duże znaczenie dla skuteczności terapii. Jeśli uda się trafić na taką osobę to potem będzie już z górki.

Hm jakoś nie kojarzę w Olsztynie zbyt wielu terapeutów ale to pewnie dlatego że nigdy nie potrzebowałem takiej pomocy ani nikt w moim otoczeniu. Nie wyobrażam sobie jednak aby w takim mieście ich nie było.

Tak chodzę po stronie http://www.olsztynpsycholog.pl/ i wygląda to wszystko naprawdę dobrze. Psycholog w Olsztynie taki na wysokim poziomie przyda się bez dwóch zdań bo kto ma nas wyciągać z dołków? Dziś są różne formy terapii, czytałam o tym trochę. Skuteczność naprawdę potrafi zaskakiwać.

Ludzie nie są zbyt chętni aby szukać takiego wsparcia – dlatego fakt że kolega chce porozmawiać o swoich problemach jest krzepiący. Jesteśmy kruchymi istotami, mamy prawo się rozsypać.

Jak się już rozsypiemy to ktoś nas powinien poskładać – dodam od siebie. I ja uważam że psycholog czy inny terapeuta jest odpowiednią osobą do takich rzeczy. Problem jest w tym że ogromna część populacji nie potrafi się przełamać i pójść do tego gabinetu...