Topic: Co ostatnio kupowaliście dla swoich maluchów?

małe dziecko to spory wydatek, prawda?;) trzeba zadbać o wiele szczegółów. Zastanawiam się co wy ostatnio kupowaliście dla swoich pociech, czy jesteście zadowoleni z cen i z jakości produktu. Możecie też dodać gdzie robiliście te zakupy, może zainspirujecie jakichś rodziców do lepszych oszczędności.;)

Re: Co ostatnio kupowaliście dla swoich maluchów?

najważniejsza sprawa – smoczki uspakajające. bez nich ani rusz.;) tylko trzeba zwrócić uwagę na to czy smoczek nie zepsuje dziecku zgryzu, bo byłby to straszny efekt uboczny! Ja wybrałam akcesoria tylko po najlepszych badaniach. Zamawiałam ze strony http://www.nakina.pl/smoczki-uspokajajace-c-27_30.html i mogę polecić wszystkim rodzicom, ceny także mają dobre.;)

Re: Co ostatnio kupowaliście dla swoich maluchów?

myśmy kupowali tutaj pościel: http://www.nakina.pl/posciel-dla-dzieci-c-13.html i jestem zachwycona wyborem.;) w ogóle teraz wszędzie jest tyle fajnych, kolorowych rzeczy dla dzieci. Naprawdę aż chce się kupować. Nie dość, że jest bardzo praktyczne i po ludzku potrzebne, to jeszcze wygląda fantastycznie i ładnie ozdabia nam cały pokoik.;)

Re: Co ostatnio kupowaliście dla swoich maluchów?

właśnie, jest aż za dużo ładnych rzeczy! Ja jeszcze nie mam dziecka, ale moja najlepsza przyjaciółka owszem, i zawsze jak idę z nią na zakupy to się rozpływam przy każdej półce… myślę, że szukanie produktów przez Internet może być całkiem rozsądne, wtedy kupi się to, co naprawdę trzeba.:D jeśli się oczywiście trzyma odpowiednich zakładek.;)

Re: Co ostatnio kupowaliście dla swoich maluchów?

ja w ogóle lubię kupować przez Internet, tak jest dużo wygodniej. Nie lubię chodzić po sklepach, a już szczególnie teraz, jak mam dziecko. Wolę wybrać się z nim na spacerek do parku albo nad rzekę.;)