Topic: Jakie są formy masażu?

Przez cale życie myślałam, że idąc na masaż masz do dyspozycji jedną jego formę. Ostatnio miałam okazję poczytać trochę na ten temat i okazuje się, że jest tego dużo więcej. Napiszcie proszę z jakich metod masażu korzystacie i czy faktycznie jest on tak zbawienny dla organizmu.

Re: Jakie są formy masażu?

Witaj, jak człowiek nie musi korzystać z masażu to za bardzo tym tematem się nie interesuje, ale myslę że warto, bo to nie tylko przyjemność dla naszego organizmu, ale przede wszystkim takie naturalne lekarstwo. Ja korzystam akurat z masażu relaksacyjnego, któr pomaga miwrócić na odpowiednie tory zawodowe.

Metod masażu jest mnóstwo, bo samo to jak jest wykonywany masaż odróżnia go od innego. A poza tym jest jeszcze coś takiego jak sam wpłw masażu na konkretne grupy na ciele, a to powoduje kolejne zmiany w nazewnictwie.

co powiecie o masażu odchudzającym, podobne też taki jest?   

Jest taki masaż i w połączeniu z innbymi detalami odchudzającymi daje super efekty. Oczywiscie nie myslcie, że po samym masażu bedziecie mieli figurę jak modelka. Tutaj potrzebna jest stała praca i to pod okiem specjalisty...

Jeśli chcecie poznać wszystkie rodzaje masażu to zajrzyjcie do specjalistów w tej dziedzinie tutaj bodysense.pl/masaze.html , którzy z ciałem robią cuda. Zarówno dla amatorów relaksu po ciężkim tygodniu pracy, jak i dla zawodowców, którzy potrzebują szybkiej regneracji po ciezkim treningu. Dla każdego coś miłego...

Jeszcze bym uzupełnił tą listę o masaż kosmetyczny, limfatyczny czy punktowy, a to wszystko jest dostępne w miłej atmosferze...