Topic: Czy łatwo się kapnąć, że praca nie jest samodzielna?

Mam do napisania magisterkę i siedziałem nad nią ale mam powoli dośc tego szukania i przewracania stron z których nic dla mnie nie wynika wiele jest po angielsku rzeczy ale ja prawie tego jezyka nie znam. … no i lipa. Myslalme, żeby ktos mi pomogl w napisaniu tego. Czy myslicie, że łatwo się kapnąć, ze praca nie jest samodzielna?

Re: Czy łatwo się kapnąć, że praca nie jest samodzielna?

no jak będziesz rozpowaidac na prawo i lewo i jeszcze tu dasz linka do swojego pejsika to napew no każdy już będzie wiedział heh tongue mysl tongue

głupie pytanie, prace ocenia komisja i ma ocenic rzetelność i jak wiesz o czym praca jest to nie widze zadnego problemu w tym zupełnie.

A to ile kosztują prace mgr jak ktoś nam pomaga to inan rzecz. Bo normalka jest ze taki naukowy tekst jest nieco droższy ale i jakość jest zdecydowanie jego lepsza a nie jest to pisanina byle jaka na kolanie przeciez. A teraz i tak coraz wiecej osob oferuje pisanie prac inżynierskich cennik można często znaleźć na stronach firmowych albo wysalac zapytanie i już.

No ja znam taka firme E Praca Podyplomowa mi pomogli : ) bo inaczej na mgr musialby jeszcze sporo poczekac choc temat o opowiadaniach Mansfield nie był łatwy ; P Ale oni generalnie oni pisza z roznych tematow prace… no i jak ktos ma problem z edytowaniem tekst to oni tez to ogarniaja tylko wtedy już inny cennik maja ale to najlepiej zapytac indywidualnie

niektórzy sieja panike ze napisac mgr to tak trudno jak się wybralo neidopowiedni temat to niestety jest tak potem ale to jednak roznie bywa tongue

nie znam tej firmy o ktorej piszesz ale sprawdze co to