Topic: Czy jest gdzieś praca?

Witam serdecznie moich kolegów tutaj. Trochę czasu minęło, co nie? Wiecie jest taka sytuacja, że chce zmienić prace. No ile przecież można pracować za takie grosze, które obecny pracodawca mi daje. O podwyżce nie ma mowy, to niech sobie znajdzie innego barana, który będzie robił za takie pieniądze. Gdzie warto pracy teraz szukać?

Re: Czy jest gdzieś praca?

Wiesz co, ja ostatnio widziałem całkiem ciekawe oferty pracy Dolny Śląsk w tym względzie dosyć ciekawie wygląda. Na stronie pracatobie.pl możesz sobie poszukać ciekawych rzeczy i się tym zainteresować jakoś. No w każdym razie ja tam właśnie pracy szukałem.

I z jakim skutkiem? Rozumiem, że właśnie przez ten portal Ci się udało znaleźć swoją wymarzoną pracę? No ja jakoś nie wiem, coś ciężko mi idzie szukanie, a jednak by chciał jak najszybciej się wydostać ze szponów tej firmy, w której obecnie jestem. No co poradzić…

Tak, ten portal z pracą na Śląsku jest całkiem dobry i można rzeczywiście dosyć ciekawe oferty tam znaleźć. No i jest tam spory wybór z wielu różnych dziedzin, więc sobie każdy coś dla siebie bez problemu znajdzie smile