Topic: Pomysły na ferie zimowe dla dziecka

Cześć wszystkim. Podczas najbliższych ferii zimowych ani ja ani mąż nie będziemy mogli wziąć urlopu i dziecku trzeba jakoś zorganizować czas. Znacie ciekawe pomysły? wink Nie chcę żeby chłopak całe dwa tygodnie spędził przed komputerem…

Re: Pomysły na ferie zimowe dla dziecka

a w szkole nic nie organizują podczas zimowych ferii, coś na zasadzie półkolonii? Moja córka w zeszłym roku chodziła właśnie do świetlicy w szkole na takie różne zajęcia, tylko ona jeszcze w podstawówce, nie wiem jak Twoje dziecko.

Wiek gimnazjalny w moim przypadku wink Ja myślałam o jakimś wyjeździe z grupą rówieśników w góry, ale sama nie wiem czy takie wyjazdy są bezpieczne. Zawsze chciał się nauczyć jeździć na nartach to jest okazja w sumie.

jak wyślesz na profesjonalnie zorganizowaną wycieczkę to możesz być spokojna. U mnie wycieczki szkolne w góry przez szkołę są organizowane dzięki tej firmie i naprawdę nie narzekam, więc zapewne w przypadku zimowisk będzie tak samo.

No dobra, to zaproponuję dziecku wyjazd w góry, myślę, że bardzo się ucieszy. Dziękuję serdecznie za pomoc.