Topic: Prezent dla rocznego dziecka

Cześć. Niedługo idę na roczek do dziecka kogoś z rodziny. Zaprosili mnie no i co mam.  Nie mam pojęcia co kupić. Ostatnio widziałem tylko edukacyjne zabawy dla dwulatków ale jak się okazuje to dziecko dopiero roczek będzie miało, więc jeszcze to za wcześnie na takie rzeczy. Co innego w zamian kupić to nie mam pojęcia. Może Wy coś podpowiecie?

Re: Prezent dla rocznego dziecka

Jest mnóstwo rzeczy dla takiego dziecka. Na przykład dla dzieci maty z pianki są świetną zabawką. Mięciutkie takie i przyjemne, że dzieci małe w tym chętnie siedzą i się bawią na tym. No i bezpieczne, nawet jak pogryźć to będzie chciał taki bobasek to się nic nie stanie.

Ale tez bez przesady. Roczne dziecko to już nie bobasek, powoli chodzić zaczyna. Dla bobasa bujaczek jest idealnym prezentem, a jednak bujak dla dziecka, które ma rok to już nie jest chyba za dobry pomysł i coś innego trzeba wymyślać. Głowa pełna pomysłów zawsze coś znajdzie tongue

łatwo to tak mówić o głowie pełnej pomysłów, jak człowiek niczego znaleźć nie może. Może dla mamy torbę jakąś kupię, to w końcu też jej święto skoro urodziny dziecka, które sama przecież urodzić musiała big_smile