Topic: Sklep z dużym wyborem oświetlenia

Czesc, czy możecie mi polecić jakiś dobry sklep z dużym wyborem oświetlenia? Ruszam za chwilę ze sklepem odzieżowym i potrzebuje tam dużo rzeczy oraz kończe remont u siebie w domu.

Re: Sklep z dużym wyborem oświetlenia

O to jak będziesz miała taki sklep, to polecam takie oświetlenie: gitmarket.pl/oprawy-typu-downlight/. To bardzo ciekawie prezentujące się oprawy, które montuje się pod sufitem. Przy okazji – takie też mozesz sobie zafundować do domu. Dadza podobnie ciekawy efekt. Sprawdzilam – najpierw w swoim sklepie, a potem w domu ;PPP moi znjaomi się tylko śmiali, że i tu i tu czują się tak samo wink)) Aha a ten sklep nazywa się GitMarket.pl jak coś

Wielkie dzięki. Domyslam się, że wszędzie czujesz się jak u siebie wink)) Wezmę to pod uwagę lub zastanawialam się też nad panelami ledowymi. Przejrze sobie jeszcze oferte tego sklepu. Może wpadnę na jeszcze inne rozwiązanie? wink)

A czy coś z oświetlenia schodów tez tam sprzedają? Chcę zamontować sobie w domu cos takiego, żeby nikt nie zbładzil wink))

Chyba mają z ledowych rzeczy, to mój facet ostatnio szukal naświetlaczy ledowych, ale to pewnie zupełnie inna bajka co? Nawet nie bardzo wiem, do czego można je wykorzystać wink))

Inna :PP