Topic: Jakie ziarna dodajecie do sałatek?

Hejka, robicie tradycyjne sałatki, czy dodajecie do nich różne rzeczy? Np. ziarna? A jeśli tak, to jakie?

Re: Jakie ziarna dodajecie do sałatek?

Ja mam jedna ulubioną m.in. ze świeżym szpinakiem, serem kozim i burakami konserwowanymi. Do niej właśnie dodaję ziarna prażonego słonecznika. Całosc smakuje bardzo pysznie.

Ja słonecznik wcinam do meczów tongue

mój facet tez tak robi :PPP w sumie lepiej jednak, ze słonecznik niż chipsy.

wracając do Twojego pytania – jest wiele sałatek, do których można dorzucić słonecznik, wszystko zależy od tego, jak kto lubi eksperymentować.

Jak tak mówicie o bakaliach, to nie uwierzycie, co mi kazał jesć mój lekarz, jak okazało się, że mam wyniki podchodzące pod anemię. Suszone owoce moreli!! Bo mają ponoc dużo zelaza i witaminy C. Na szczęście bardzo lubię suszone morele i znalazłam nawet fajny sklep online, gdzie poza nimi można też kupić dowolna ilość innych bakalii. Tak w kontekście waszego słonecznika również. To bakaliowo.pl/ i tam macie ten wasz słonecznik i łuskany i prazony, bo już sobie to kiedyś sprawdziłam:)

O ja bardzo chętnie dodam sobie do ulubionych takie miejsce smile

ja także wrzucę do moich ulubionych zakładek. Przy okazji rzuconego przeze mnie tematu sałatkowego – ja próbowałam jeszcze z kiełkami słonecznika i tez wyszła bardzo dobra – również polecam smile