Topic: Sesja narzeczeńska, czy to się opłaca?

Witam, narzeczona bardzo chciałaby zrobić sesję przedślubną albo narzeczeńską jak kto woli. Szczerze to w ogóle się w tych sprawach nie orientuję więc proszę o wypowiedź osoby znające się nie tylko na fotografii ale ogólnie bardziej doświadczone czy to się opłaca? Podajcie jakieś argumenty od razu to bede mogl je wykrozystac podczas rozmowy :]

Re: Sesja narzeczeńska, czy to się opłaca?

Podam argumenty ale raczej mogłaby je twoja narzeczona wykorzystać bo uważam że sesja narzeczeńska to bardzo fajny pomysł na utrwalenie tego stanu jeszcze przed ślubem. Nie to żeby po coś zmieniało się na gorsze tongue, ale z sesji narzeczeńskiej bije zwykle tyle młodości i zabawy. Warto się zdecydować tym bardziej że nie kosztuje to dużo. W ogóle w erze kamerzystów bardzo podoba mi się idea jaką jest fotografia ślubna cennik również wygląda o wiele przystępniej niż w przypadku filmu.

Dziękuję za odpowiedź. Znasz może dobrego fotografa z Krakowa który robi niedrogo reportaż ślubny wraz z sesją narzeczeńską? Będę wdzięczny.

Niestety nie, przykro mi sad

Zajrzyj kolego tu: fdawid.pl/oferta/sesja-narzeczenska-krakow. Bardzo utalentowany fotograf. Zdjęcia robi tak że mają w sobie jakiś ładunek emocjonalny smile. Nie wiem czy to dobre określenie, są po prostu takie żywe, pełne uczuć, a do tego przejrzyste, idealnie wychwytują to co najwazniejsze.