Topic: Wędkarstwo na muchę i akcesoria

Elo! Wędkarzem jestem. Ale takim wiecie prawdziwym. Do dziecioka właściwie chodziłem łowić najpierw z dziadkiem potem ojcem, a teraz to już czas swoje wnuki zabierać, ale jeszcze wnuków się nie doczekałem, bo syn coś leniwy hehe Moja ulubiona technika to muchowa i staram się ją coraz bardziej udoskonalać, ale mi sprzętu dobrego brakuje do tego. Znacie jakieś miejsca gdzie mogę kupić takie rzeczy dobre?

Re: Wędkarstwo na muchę i akcesoria

A nie ma tam u Ciebie jakiegoś sklepu wędkarskiego? W wielu miejscach można znaleźć bardzo ciekawe rzeczy i tak mi się wydaje, że powinno Ci się udać ogarnąć, a nie że tutaj pytać musisz. No nie wiem, ja zawsze kupuję co chce

Oczywiście, że jest sklep, ale wszystko już z niego wymiotłem. No i co zrobić? Wszystko już wypróbowałem co tam mieli i teraz czegoś innego chętnie bym spróbował, na tym rozwój polega, a nie na staniu w miejscu z tymi samymi ciągle rzeczami

Ja bym Ci polecił wejść na strone caddis.pl/pl/c/Materialy-Muchowe/106 bo tam naprawdę dobre rzeczy są dostępne. Takie właśnie wszystkie muchowe sprawy tam bez problemu kupisz i jeszcze nie będziesz wiedział co dokładnie kupić bo taki jest spory wybór