Topic: Tani ale dobry – auto do wynajęcia

Cześć wszystkim. Nie miałam okazji znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a dotyczy ono dobrej firmy wypożyczającej samochody. Niedługo wraca mój chłopak, nie mamy auta, w sumie nie jest nam potrzebne, gdy wyjeżdża za granicę, bo ja nie mam uprawnień, a jemu na pewno się przyda. Czy znacie dobre firmy, od których można by w miarę korzystnie (chodzi przede wszystkim o cenę) wynająć takie auto? Może ktoś z was niedawno wypożyczał takie auto? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Re: Tani ale dobry – auto do wynajęcia

Cześć. Jeśli chłopak przyjeżdża na parę dni czy tygodni to po co wam auto. Miejskim też można wszędzie dojechać. Jeśli już tak koniecznie jest potrzebny wam samochód to ja bym polecił pożyczyć może od najbliższej rodziny. U mnie nie byłoby takiego problemu, pożyczyłbym od brata.

Hejka. Od rodziny to można pożyczyć szklankę cukru. A nie samochód. Jeśli już to bym wziął pod uwagę wynajem samochodów, a w Przeźmierewie jest dobra firma, gdzie mają nawet całkiem fajne auta. Sądzę, że najlepiej jest pożyczać na własny koszt, bo wtedy nie ma problemu. Raz pożyczałem od kuzyna, to do dziś mi ten samochód wypomina. Więc powiedziałem dość, jeśli będę musiał wypożyczyć auto to zwrócę się do agenta jakiejś dobrej firmy. Pozdro

Witam. Co prawda to jednak prawda. Najlepiej jest wypożyczyć zapłacić, pojeździć, oddać i mieć spokój. Też jestem zdania, że to korzystniejsze i przede wszystkim mniej stresowe. Też mam kilka niemiłych doświadczeń w związku z pożyczaniem czegokolwiek od rodziny.

Witam. Doskonale cię rozumiem, bo ja też byłam niegdyś w podobnej sytuacji. Ale wtedy poszperałam w necie i znalazłam dobra firmę wynajmującą samochody, tutaj masz adres torcar24.pl/, którą osobiście sprawdziłam i polecam. Ceny mają dobre, tyle wam powiem. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru auta.

Firma rzeczywiście z dobrymi opiniami. Moja siostra pożyczała od nich dostaw czaka, bo jej się zepsuł, a do sklepu trzeba było dostawy dowieźć. Dobry wybór.