Topic: Modne ciuchy w sklepie internetowym?

Hejka dziewczyny. Interesuje mnie wasza opinia na taki temat. Gdzie szukacie i kupujecie modne ciuchy przez internet? Chodzi o to że często robię zakupy w sklepach stacjonarnych i boję się że rzeczy które zamówię przez internet nie będą na mnie pasować.

Re: Modne ciuchy w sklepie internetowym?

Osobiście polecam sklep 303 Avenue. Jakiś czas temu trafiłam na tą stronę gdzieś przez przypadek i od tamtej pory mam ją ciągle w zakładkach. Zobacz co mają w ofercie a gwarantuje że przynajmniej kilka rzeczy przypadnie ci do gustu. Jeżeli chodzi o jakość i modę to chyba to idzie w parze w tym sklepie tongue

Zamówiłam na tej stronie hippisowską sukienkę boho i jestem mega zadowolona. Cichy nie dość że bardzo wygodnie bo nic ci się nigdzie nie wbija i nie obciera, do tego jakość to jest jakiś kosmos, a wszystko to w fajnej cenie jak na taki produkt. Wejdź na stronę i zobacz, nie zawiedziesz się.

Wysyłam link do jednej fajnej strony gdzie masz modę z wielkiej brytanii. Fajne ciuchy tylko są trochę droższe niż te u nas bo w grę wchodzi waluta, czasem trzeba trochę więcej zapłacić ale to nie jest tak zawsze wink Polecam bo ciuchy naprawdę dobrej jakości i w fajnej cenie.