Topic: Wskazówki dla wystroju pokoju dziennego

Proszę o wskazówki i prawidła jakimi trzeba siekierowac podczas wystrajania pokoju dziennego. Bedzie on wizytówką całego naszego domu, z tego wzgleduzalezy mi zeby wszystko było tu na tip top. Jezeli macie jakies fajne fotki to też wrzucajcie, pozdrawiam.

Re: Wskazówki dla wystroju pokoju dziennego

Dom jest od mieszkania wiec najlepiej wystrojony salon to taki w którym domownicy czują sie dobrze. Jeśli pomieszczenie współgra z Tobą to znaczy że wszystko jest wporządku i nie ma co ingerować. Trudno osiągnąc taki efekt bo wiekszosc ludzi strasznie kombinuje z tymi wystrojami. Polecam nie kombinować i kupować w dobrych sklepach jak np ten meblepotocki.pl/pl/c/Produkty/3 . Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia smile

Cześć. Jest taka bardzo ważna zasada żeby zawsze zaczynać od najwazniejszego mebla w pokoju i traktować go jako punkt odniesienia do pozostałych. Pokój dzienny jest niewątpliwie najwazniejszy jak juz sama mówiłaś dlatego skupiłabym się głównie na eleganckiej tapicerce. Potem powinno pójść juz z górki bo meblowanie to przyjemność i nie trzeba mieć jakiegoś super doświadczenia żeby ładnie urządzić domek.

Znam sklep który polecił kolega i mogę się o nim tylko pozytywnie wypowiedzieć. Bardzo miła obsługa, szeroki asortyment i wyboru naprawdę bardzo różnych mebli, a do tego wszystkiego dochodzą niskie ceny. Z pewnością najlepszy sklep meblowy w Poznaniu. Na pewno warto uwagi każdego kto chce dostać coś z górnej półki za przystępną cenę, niezaleznie czy planuje sie remont i zmiane wystroju czy nie smile. Piszę to bo mnie właściwie odwiedziny w tym sklepie zachęciły do poważnego remontu mieszkania. Pozdrawiam gorąco.