Topic: Duża inwestycja, potrzebny sklep internetowy.

Witam wszystkich. Moja firma dostała duże zlecenie na budowę pewnego projektu. Niestety miejsce wykonania jest trochę daleko od naszej siedziby więc musimy zamówić kilka rzeczy. Poleci mi ktoś sklep internetowy z artykułami budowlanymi?

Re: Duża inwestycja, potrzebny sklep internetowy.

No moja firma zamawiała kiedyś towar w jednym sklepie. Z tego co dobrze pamiętam to znajdziesz ich pod adresem sklep.metalzbyt.com.pl. Bardzo fajny sklep, duży wybór produktów i szybka i bezproblemowa dostawa. Ja polecam wszystkim, bo zamawiałem już tam wielokrotnie i jeszcze się nie zdarzyło żeby coś było nie tak.

No ja również polecam ten sklep. Jakiś czas temu potrzebowałem na wymianę silniki elektryczne które zamawiałem właśnie tam. Dostawa przebiegła pomyślnie i szybko. Ja w ogóle bardzo sobie cenię sklepy internetowe gdzie nie muszę dodatkowo kontaktować się ze sprzedawcą.

No akurat w moim przypadku potrzebne będą pręty do zbrojenia i to w całkiem dużej ilości. Czy ktoś wie jak z dostawą takiego towaru do klienta? Ja sobie zdaję sprawę, że nikt nie będzie z tym jechał przez cały kraj, bo to się nie opłaca.

Wydaje mi się, że transport to kwestia indywidualna. Małe i średnie paczki przychodzą kurierem, ale jak jest z tym dużym towarem to nie mam pojęcia. Masz stronę internetową więc najlepiej będzie jak się z nimi osobiście skontaktujesz. Dowiesz się wszystkiego od ręki.

No mam zamiar zaraz do nich zadzwonić i się dowiedzieć. Lokalizacja zlecenie znajduję się relatywnie blisko tego sklepu więc myślę, że z dowozem nie będzie takiego problemu. Tak czy inaczej dowiem się i jak będzie chwila to napiszę tutaj jak to wygląda. Może komuś się w przyszłości się przyda.