Topic: Co na włosy i paznokcie?

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że mam strasznie  zniszczone włosy. Paznokcie też nie są w takiej formie, w jakiej były jeszcze niedawno. No i te zmarszczki… Mam problem z patrzeniem na siebie w lustrze i chciałabym to wreszcie zmienić, żeby się znowu poczuć jak piękna kobieta. Możecie coś doradzić? Co powinnam zrobić? Może iść do jakiegoś lekarza, żeby coś mi przepisał?  Czy może zacząć coś brać, jakieś witaminy czy coś?

Re: Co na włosy i paznokcie?

Jak chcesz, to możesz iść do lekarza, ale nie jestem pewna, czy on coś zrobi. Po prostu powie, że się starzejesz i tyle. Ja ze swojej strony bym Ci poleciła branie kolagenu, bo to białko ma naprawdę niezwykłe właściwości i jest w stanie przywrócić Twoim włosom, skórze i paznokciom naprawdę świetną formę. Sama też biorę już długo kolagen i wszystko jest świetnie.

A możesz powiedzieć, co dokładnie bierzesz? Jak tak dobrze działa, to może i ja bym spróbowała?

Ja akurat biorę kolagen Silver. I powiem Ci, że działa jak mało co. Wejdź sobie jeszcze na stronę kolagenowysklep.pl/oferta/suplementy-diety i tam zobacz, jakie rzeczy różne można kupić z tym kolagenem, żeby całkowicie się suplementować.