Topic: Tanie długopisy z logo firmy

Gdzie kupię w Poznaniu tanie długopisy reklamowe z nadrukiem które będą dobrze pisać i nie rozpadną się w dłoni? Przez „tanie” bynajmniej nie mam na myśli najtańszej na rynku chińszczyzny. Przy okazji interesują mnie jeszcze wytrzymałe torby z nadrukiem, lniane lub bawełniane, oczywiście firmowym. Jakby ktoś coś wiedział to proszę o informację.

Re: Tanie długopisy z logo firmy

Tanie i dobre to z reguły dwie różne rzeczy. Wiesz o tym, prawda? tongue Coś jak czarny śnieg, oksymoron. Albo płacisz, albo potem płaczesz tongue

Dam tobie radę kolego, zamawiaj takie rzeczy przez internet. Odkąd założyłem swoją firmę odkryłem że to naprawdę najlepszy sposób na zbierania oszczędności. Przez sieć większość rzeczy jest jednak tańsza, a bezpłatną wysyłkę idzie wytargować. Można też często odebrać zamówienie w siedzibie firmy dalej mając taniej niż ci, co zamawiają w biurze ;P

A Google to pan już odkrył, czy nie? Proszę pozwolić, że pomogę: lmgtfy.com/?q=d%C5%82ugopisy+reklamowe+z+nadrukiem. Polecam obejrzeć w skupieniu i zastosować się do instrukcji. Gwarantuję ogromną oszczędność swojego i cudzego czasu w przyszłości.

Lol, milutko. Przedmówca to chyba jakiś kiepski dzień ma dzisiaj, że taki złośliwy? To ja może zapytam, co w tym dziwnego, że autor woli skorzystać z usług kogoś powszechnie polecanego? Ty nigdy nie prosiłeś o rekomendacje? Co za ludzie…