Topic: Wymiana opony w motocyklu

Cześć, kupiłem od kolesia motocykl, który był uzywany do nauki jazdy w szkole i teraz muszę pare rzeczy w nim zmienić. Chodzi między innymi o opony, bo niestety te s aniezle zjechane, ja się zresztą mozna po takich pojazdach spodziewac. Czy ktoś mi może powiedzieć, czy ze znalezieniem opon do motorów jest jakiś większy problem?

Re: Wymiana opony w motocyklu

Nie, problemu nie ma, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Tojest, najlepiej kupować w internecie, mają tam na przykład opony motocyklowe Dunlop, które ja osobiscie polecam bo są naprawdę niezwykle wytrzymałe. Generalnie rzecz biorąc, to ja już prawie nic normalnie nie kupuję, tylko internetowo.

Re: Wymiana opony w motocyklu

No to ci powiem, że masz odwagę, bo ja to raczej wolę osobiście. Jakos tak mam przeświadczenie, że jak online to nigdy nie wiadomo co sie dostaje.

Re: Wymiana opony w motocyklu

Ale przecież u uczciwych sprzedawców takie sytuacje nie mają prawa mieć meijsca. Ja do samochodu nie kupuję normalnie, bo w internecie wiem, że jak zamówię to na pewno dostanę. Ostatnio potrzebowałem felg i myślisz, że pojechałem do sklepu? Dużo większy wybór miałem tu: sklep.opony-kunicki.pl/szukajfelgi/felgi-stalowe-13-cali. Dostalem dokładnie to co zamówiłem i prezentuję się napradę świetnie, poza tym dobrze zamontowane nie sprawiają żadnych problemów.

Re: Wymiana opony w motocyklu

Ja to samo. Mam firmę przewozową i wiadomo jak kierowcy potrafią zjechać opony. Ieraz w połowę krótszym czasie juz je trzeba wymieniać. Ja zawsze kupuję te: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-przemyslowe-Bridgestone i musze powiedzieć, że po pierwsze: od kiedy przerzuciłem się na tego producenta to dużo mniej problemów mam z autami, a po drugie: kupuje się wygodnie, oszczędzam bardzo dużo czasu i od razu wiem, że coś jest na stanie w sklepie.