Topic: Ośrodek terapii alkoholowej

Witajcie, poszukuję zaufanego ośrodka terapii alkoholowej, który oferuje również leczenie stacjonarne.

Re: Ośrodek terapii alkoholowej

Osobiście mogę polecić poznański ośrodek z usług którego sama korzystałam kilka lat temu i nadal utrzymuje z nimi kontakt. Na stronie internetowej alkoholterapia.pl/o-naszym-osrodku-leczenia-alkoholizmu znajdziesz szczegółowe informacje o ich działaniu, metodach terapii, itd. Polecam.

Tak, to dobre miejsce. Pracują tam wykwalifikowani psychoterapeuci z ogromnym doświadczeniem. Budynek jest zadbany, pokoje są tam komfortowe, a jedzenie pyszne. To także jest ważne podczas terapii, żeby czuć się jak w domu, a nie szpitalu.

Tak tak jasne… bla bla bla… a potem taki alkoholik wróci do domu, raz przez przypadek zajrzy do kieliszka i rodzina znowu jest w rozsypce. Najlepiej trzymać się z dala od alkoholików i nie mieć z nimi nic wspólnego. Mój stary jest alkoholikiem, nie miałem dzieciństwa, a teraz nie mam życia, marze o tym, żeby zniknął…

Rozumiem Cię – tak się również może zdarzyć, że nie wszyscy wyjdą z tej choroby, ale bez wsparcia rodziny na pewno sobie nie poradzą. Zajrzyjcie na stronę alkoholterapia.pl/terapia-uzaleznienia-od-alkoholu gdzie znajdziecie informacje na czym polega ta choroba i jej leczenie oraz na co trzeba się przygotować. Nie można wszystkich spisywać na straty, bo kilku osobom się nie udało. Wiara i silna wola to ważny element sukcesu.