Topic: Wnętrze kawiarni

Hej wszystkim. Od roku prowadzę kawiarnię i fajnie mi idzie smile Teraz przyszedł czas na mały remont i odświeżenie wnętrza. Mój styl to - każdy fotel w innym stylu smile Wygląda to przezabawnie i bardzo kolorowo. Klienci są z takiego rozwiązania bardzo zadowolleni więc nadal idę w tym kierunku. Polećcie mi fajną stronę na której znajdę ofertę nietypowym fotelem uszakiem albo dwuosobową sofę, ale jakąś w fajnych, żywych kolorach. Bardzo mi zależy, żeby kupić stylową sofę z pokrowcem, który potem można łatwo wyprać.

Re: Wnętrze kawiarni

Zobacz sobie stronę BlackCatDesign, ja tam wpadłam bo potrzebowałam takich nietypowych mebli i wpadły mi w oko stylowe biurka,  które robią furrorę w biurze i każdy pyta gdzie je kupiłam wink

Nie wiem czy nie byłem w tej twojej kawiarni tongue W Warszawie?

Akurat we Wrocławiu wink Ale zaraz wygoogluje tą kawiernię z Warszawy, żeby zobaczyc jak oni mają to zrobione tongue Powiem wam, że z takim wnętrzem to aż przyjemnie się tam chodzi do pracy smile Jakoś tak od razu humor mi się poprawia, bo jest naprawdę kolorowo tongue dizękuję za stronę, własnie przeglądam ich ofertę.