Topic: Co macie na ścianach w łazienkach?

Siemaneczko, mam pytanie co macie u siebie w łazienkach? Bo że mogą być kafle to wiadomo, może być tez sciana pomalowana specjalną łazienkową farbą to też wiem. Tapeta? W łazience to chyba niespecjalny pomysł bo wiadomo jak papier może reagować na wilgoć i temperaturę. W takim razie co, żeby był ciekawie?

Re: Co macie na ścianach w łazienkach?

Co potrzebujesz? Remontujesz czy zbierasz informacje?

Jeszcze nie remontuję, ale za trzy miesiące zaczne najpozniej wiec musze jakoś zaplanowac budżet a do tego już potrzebne mi są konkretne pomysly. Kafle mam teraz i jednak chyba wole to zmienic. Nawet jakbym miał mieć inne to nie chcę. Ewentualnie jakieś fajne ceramiczne płytki miescowo. Zastanawiam się jednak nad farbą.

To się nad farbą zastanawiaj bardzo dobrze a do tego pomysl sobie czy panele szklane łazienkowe by ci nie odpowiadały jako dekoracje zamiast miescowych kafli. Wzór to sobie już musisz sobie sam zobaczyc ale jest sporo do wyboru. Poza tym roznice robi fakt, czy mieszkasz sam czy z kobieta, wspollokatorami, rodzicami czy z psem.

Mieszkam z dziewczyną, ale ona mowi, ze łazienka to mój wybór, bo ona woli urządzać kuchnię jeśli już. Zresztą mieszkanie jest moje i chociaż mam najlepsze intencje względem tego związku, to jednak nie wiem na pewno jak się to dalej potoczy więc wole nie robic poważniejszych zmian zanim nie zdecydujemy się na bycie zawsze razem.

Stary, bardzo rozsadnie myslisz, mógłbyś niechcacy zmienić swoj dom nie do poznania a potem by sie posypało. Żona czy narzeczona to co innego, dziewczyna może conajwyżej coś podpowiedzieć. Szklane panele sa fajnym pomysłem tym bardziej, że jest bardzo dużo wzorów do wyboru.