Topic: Tanie damskie ciuszki

Witam moje drogie. Szukam sprawdzonego sklepu. Chodzi mi głównie o to żeby był w miarę tani. Z doświadczenia wiem, że można znaleźć dużo fajnych i ładnych rzeczy nie wydając fortuny. Akurat teraz przeprowadziłam się do większego miasta i dużo pieniędzy zabiera mi opłacanie mieszkania itp. Jeżeli któraś z was zna coś takiego to proszę o odpowiedzi.

Re: Tanie damskie ciuszki

Też swojego czasu szukałam sklepu internetowego z tanią fajną damską odzieżą. Powiem ci że wcale to nie jest takie proste jak się wydaję wszystkim. Chodzi o to że ciężko jest znaleźć sklep w którym wszystko będzie tanie. Możesz trafić na firmy gdzie akurat część asortymentu będzie tania.

Re: Tanie damskie ciuszki

Nie pamiętam adresu strony, ale we Wrocławiu jest jakaś hurtownia z tanią odzieżą. Działa na zasadzie sklepu internetowego, ceny dość niskie, jakość podobno fajna. Ciężko mi powiedzieć bo jeszcze nie korzystałam ale słyszałam dobre opinie.

Re: Tanie damskie ciuszki

Jeżeli możesz się dowiedzieć jaki to adres strony, była bym wdzięczna. Sama szukam ciekawych propozycji ale często mniej znane strony trudno jest znaleźć tak po prostu.