Topic: Ratunku, pilnie potrzebuję lampy witrażowej!!!

Cześć wszystkim smile Z góry dziękuję za poświęcenie chwilki na przeczytanie mojego posta, byłabym wdzięczna za pomoc smile A teraz o co chodzi: straszna ze mnie psuja, i jak odłączałam kabel od laptopa (skubaniec dość mocno siedzi zazwyczaj) to strąciłam z biurka parę rzeczy, w tym niestety ulubioną lampę męża i mój telefon. Telefonem się nie martwię, Samsung dość często wypuszcza nowe z serii Galaxy, to będzie pretekst, bo ze stłuczonym ekranem to ciężko się pisze wink no, nieważne. Ważne jest to, że potrzebuję namiaru na jakieś w miare tanie lampy biurkowe, bo jak mój mężczyzna życia się zorientuje (a akurat jest jeszcze przez parę dni na wyjeździe służbowym), to będzie niezadowolony. To była lampa witrażowa, także potłukła się na milion kawałków, nie do naprawienia (próbowałam, żeby nie było).

Re: Ratunku, pilnie potrzebuję lampy witrażowej!!!

Tak jak to czytam, to rly, weź kup coś do powieszenia, bo przy takich skłonnościach to kolejna też poleci na podłogę prędzej czy później tongue

Do powieszenia? Tzn jakiś żyrandol? Witrażową i tak muszę kupić, bo będzie niemiło sad

Bardziej myślałam o czymś skromniejszym, np. mariner-lampy.pl/pl/c/Oprawy-halogenowe/346, mniejsze, przykręca się zazwyczaj do ściany, to nie sięgniesz by zrzucić xD ten sklep sprzedaje też chyba witraże, to poszukaj, a następnym razemtrzymaj lampę z dala od zasięgu swoich rąk wink