Topic: Co musi robić hostessa?

Zastanawiam się, czy bycie hostessą wymaga tyle samo artyzmu, co bycie modelką czy fotomodelką. Niby w jednym i drugim przypadku potrzebna jest perfekcyjna prezencja, ale koniec końców zadania są odmienne. Co sądzicie o byciu hostessą i gdzie można rozpocząć taką karierę?

Re: Co musi robić hostessa?

Hostessa wbrew pozorom to nie tylko rozdawanie próbek sera w hipermarkecie. To przede wszystkim rozmowa z organizatorem i jego klientami, zwłaszcza w czasie dużych pokazów czy targów. Trzeba być otwartym do ludzi, bo nierzadko przyjdzie Ci zamienić z nimi dość konkretną rozmowę. Ja zawsze przed takim eventem przygotowuje się jak do egzaminu, zwłaszcza gdy spotkanie dotyczy jakiś nowych zagadnień, z którymi nie miałam wcześniej do czynienia.

A wiecie może gdzie można znaleźć ciekawą agencję, która kieruje na takie spotkania? Chciałem dać namiar mojej dziewczynie, bo chyba się do tego idealnie nadaje.

Spróbuj tutaj mohomodels.com/ to naprawdę świetna agencja, działa praktycznie w całym kraju.

Przyjrzyj się uważnie jak wyglądają potencjalne koleżanki z pracy Twojej dziewczyny i wtedy będziesz wiedział, czy jej także jest pisana taka kariera. Opisy ze zdjęciami są dostępne na stronie mohomodels.com/modelki-i-hostessy/. Z dnia na dzień przybywa nowych twarzy i to naprawdę bardzo ciekawe, jak ludzie się od siebie różnią, a mimo to wyglądają wspaniale. Ta agencja ma niezłego nosa do wyławiania ciekawych osobowości.

Pracują tam najlepsi specjaliści w branży to efekt końcowy musi tak wyglądać. A na rynku pozostaje jeszcze wiele osób z nieodkrytym potencjałem, który warto wykorzystać. Niektórzy nawet nie wiedzą, że mają predyspozycje do bycia hostessą czy modelką. Dlatego trzeba cały czas informować społeczeństwo, że to ciekawy zawód i do tego można nieźle w nim zarobić. Oczywiście niezbędna jest praca i to ciągła praca nad swoich zachowaniem i umiejętnościami.